Aktualności

Warmińsko-Mazurski Kongres e-Usług to 3 konferencje tematyczne w jednym miejscu i czasie, e-usługi w administracji, cyfrowa szkoła, e-zdrowie, wielu ciekawych gości i prelegentów, aktualna tematyka oraz najnowsze wieści z branży ICT..

Zapraszamy na stoisko AXIANS oraz naszą prelekcję na temat   „Wpływu informatyzacji placówek medycznych na efektywność  finansową i poziom ryzyk” – 16 stycznia w godzinach 12:50 – 13:10. 

InnoTrans 2016 to największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu; miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa. Zapraszamy do spotkania z Axians na targach InnoTrans (stoisko nr 316 w hali 25) 

W dniu 3 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Sali Sejmu Śląskiego miała miejsce uroczystość zakończenia Inwestycji Śląskiej Regionalnej Sieci Szkieletowej. ATEM – Polska jako generalny wykonawca inwestycji – cześć I, zaprojektował i wybudował 251,7 km, w tym: 7 węzłów głównych typu A i 25 typu B tzw. mufoprzełącznic.